Interní výběrové řízení na pozici výzkumníka/výzkumnice v zahraničí

24. listopadu
8. prosince

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje

interní výběrové řízení na pozici výzkumníka/výzkumnice – seniora/seniorky v zahraničí

Název projektu: Mezinárodní mobility II

Mobilita je zaměřena na výzkumné pracovníky s cílem získat potřebné znalosti pro řešení aktuálních výzkumných témat v oblasti politické ekonomie mezinárodních ekonomických vztahů, se zaměřením na vztahy Evropské unie a USA.  Analýza a souvislosti, které navazují na obchodní politiku EU a obchodních vztahů EU vůči dalším zemím, jako např. USA, jsou tradičním a velice relevantním předmětem výzkumu na FMV VŠE. Získané znalosti budou využity ve výzkumu, který naváže na profilaci FMV VŠE v oblasti výzkumu mezinárodních ekonomických vztahů, mezinárodního obchodu a problematiky obchodních překážek, obchodních sporů a oblasti regulatorní spolupráce.

Pozice: Výzkumník/výzkumnice v rámci mezinárodní mobility č. 4 – Velká Británie, Positioning the Transatlantic Market in the Global Trading System

Místo realizace: Velká Británie

Termín realizace: předpokládané zahájení únor 2022, trvání 3 měsíce; 0,7 pracovní úvazek; 6 měsíců povinná návratová fáze

Ukončení příjmu žádostí: 8.12. 2021, 23:59

Výsledky budou vyhlášeny nejpozději 15.12.2021

Bližší informace jsou uvedeny v příloze.

Interní výběrové řízení na pozici výzkumníka/výzkumnice v zahraničí