Termín odevzdání BP a DP v letním semestru 2021

15. února
25. června
2021

Katedra mezinárodních ekonomických vztahů v souladu s Opatřením děkana FMV oznamuje, že

termín odevzdání bakalářských a diplomových prací pro obhajoby konané v květnu 2021 je:

30. dubna 2021.

V případě prací obhajovaných v září 2021 je:

25. června 2021.

Práce se opět odevzdávají pouze v elektronické verzi v InSIS, tedy nejpozději do 23:59 hod příslušného dne.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: obsah prohlášení, které se dosud podepisovalo v tištěné verzi práce, je nyní doplněné v InSIS a studenti jej musí před odevzdáním práce stvrdit.

Bližší informace k průběhu obhajoby na KMEV najdete zde. Uskuteční se online (prostřednictvím MS Teams).

Přihlašování je prostřednictvím InSIS (jako mimosemestrální kurz, který se uskuteční v letním semestru akademického roku 2020/21, resp. zimním semestru akademického roku 2021/22).

Obhajoba závěrečné práce na KMEV

Na Katedře mezinárodních ekonomických vztahů se při obhajobách kvalifikačních prací očekává vystoupení studenta doprovázené prezentací jeho kvalifikační práce v PowerPointu. Tato prezentace by měla mít přibližnou délku 15 minut a následující požadovanou strukturu:

1. Seznámení s hlavním cílem práce a dílčími cíli jednotlivých kapitol
  2. Metody použité v práci
  3. Hlavní prameny
  4. Odpovědi na dílčí cíle (včetně ilustrací grafy, tabulkami atp.)
  5. Odpověď na celkový cíl práce (včetně ilustrací grafy, tabulkami atp.)
  6. Problémy, které se vyskytly v průběhu zkoumání, event. problémy k dalšímu zkoumání
  7. Zodpovězení dotazů vedoucího práce z posudku
  8. Zodpovězení dotazů oponenta práce z posudku

Hlavní pozornost je v rámci prezentace věnována dosaženým výsledkům práce.

• Obhajoba závěrečné práce na KMEV

Termín odevzdání BP a DP v letním semestru 2021